by Tyrant001 » Mon May 16, 2022 2:24 am
Results are in!
Dressage:
Grand Prix
1st - Cye (coaliev) A Twin Booster was picked up!
2nd - NPC Cool
3rd - Dione (coaliev)
Dione and Cye did not pass their promotion exams.
Advanced
1st - Macchiato (Doctor Strange) A Body Brush was picked up!
2nd - Kintsugi (Pandora!)
3rd - Kyauta (coaliev) A Silk Ribbon was picked up!
Macchiato was promoted to Grand Prix!
Kintsugi and Kyauta did not pass their promotion exams.
Medium
1st - Vow (โบAthenaโ)
2nd - Jarvis (Doctor Strange)
3rd - Truffle (โบAthenaโ)
Vow, Jarvis, and Truffle were promoted to Advanced!
Elementary
1st - Nurrin (razzberry) A Fly Mask was picked up!
2nd - Fossil (paradise,)
3rd - Calla (sleepyDandy)
Nurrin and Fossil were promoted to Medium!
Calla did not pass their promotion exam.
Novice
1st - Dianthus (Doctor Strange)
2nd - Ender (Mister Hollow)
3rd - Aisling (paradise,)
Dianthus was promoted to Elementary!
Ender and Aisling did not pass their promotion exams.
Preliminary
1st - Kailani (paradise,)
2nd - Candy (Mister Hollow)
3rd - Fern (Andromeda)
Kailani and Candy were promoted to Novice!
Fern did not pass their promotion exam.
Introductory
1st - Alli (Andromeda) A Body Brush was picked up!
2nd - Berry (โบAthenaโ)
3rd - Rhodochrosite (sleepyDandy)
Alli, Berry, and Rhodochrosite were promoted to Preliminary!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Harness Racing:
Gold Division
1st - Esta (coaliev) A Twin Booster was picked up!
2nd - NPC Goodbye
3rd - Hengroen (coaliev) A Silk Ribbon was picked up!
Hengroen and Esta did not pass their promotion exams.
Silver Division
1st - Maris (coaliev)
2nd - Mokka (Doctor Strange) A Dandy Brush was picked up!
3rd - Cirigil (Doctor Strange)
Maris was promoted to Gold Division!
Mokka and Cirigil did not pass their promotion exams.
Bronze Division
1st - NPC Guy
2nd - NPC Rome
3rd - Mudbray (โบAthenaโ)
Mudbray did not pass their promotion exam.
Class I
1st - Warlock (Mister Hollow)
2nd - Asterix (paradise,)
3rd - Xanthus (sleepyDandy)
Warlock and Asterix were promoted to Bronze Division!
Xanthus did not pass their promotion exam.
Class II
1st - NPC Siouxsie
2nd - Wave (paradise,)
3rd - Weiss (sleepyDandy)
Wave and Weiss did not pass their promotion exams.
Class III
1st - Rogue (razzberry)
2nd - Dodger (Pandora!) A Dandy Brush was picked up!
3rd - Tea (Idem) A Silk Ribbon was picked up!
Rogue, Dodger, and Tea were promoted to Class II!
Introductory
1st - Aussie (blackhoeses) A Twin Booster was picked up!
2nd - Byrne (Andromeda)
3rd - King (Andromeda)
Aussie, Byrne, and King were promoted to Class III!
_________________
The next round round of shows is open! Entries will close on May 21st at CS rollover
๐ท๐๐๐๐๐๐๐______________________________
๐ผ๐๐๐ | ๐ป๐ถ๐ฑ๐+ | ๐ฐ๐๐๐๐ | ๐๐๐ฝ๐ฒ๐ณ?๐๐๐๐ ๐ ๐๐๐๐ ๐ฝ๐๐๐๐๐๐ ๐ฒ๐๐๐ ๐๐?Camp Nightwing |
Range Trotters |
SWEs๐๐ ๐ โค๏ธStream The Dream Eaters, stan Alan Wake