Wylęgarnia miętko galopującego zła [Polski Chat v. 8]

Discussion in other languages - Deutsch • Español • Français • Italiano • Nederlands • Polski • Русский • Svenska • 日本語 • 中文

Re: Wylęgarnia miętko galopującego zła [Polski Chat v. 8]

Postby V_cookies » Sat Aug 26, 2017 5:31 am

nie jestem 21 letnia sttudentka informatyki :(
jestem 17 letnia licealistka ktora jest spamujacym dzieckiem na chicken smoothie
atencjuje sie zbierajac pieski w tej grze
no marz racje nie da sie czytaci jak ktosi pisze tack
to strarznie utrudnia prace muzgu i nie morzna pozwolic mlodszym urzytkownikom byc sobom
bondzmy wszyscy jak tszydziestoletni biznesmeni
nara
Image
User avatar
V_cookies
 
Posts: 40
Joined: Sat Mar 25, 2017 4:51 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Wylęgarnia miętko galopującego zła [Polski Chat v. 8]

Postby Shetanka » Sat Aug 26, 2017 5:46 am

Numerki dodane, jak ktoś chce to ostatnia szansa, żeby zgłosić się do loterii, jeszcze sporo numerków wolnych zostało :3
User avatar
Shetanka
 
Posts: 2786
Joined: Sat Sep 24, 2011 7:55 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Wylęgarnia miętko galopującego zła [Polski Chat v. 8]

Postby Pirit » Sat Aug 26, 2017 7:15 am

Przeczytajcie proszę ponownie to, co się do was pisze (Ci, którzy uznali, że to do nich). Nikt nie mówił, że gra jest dla poważnych ludzi, ale iż należy zachować poziom. Znaczy, cofnij, nikt nie każe wam pokazywać poziomu, możecie swoim zachowaniem prezentować to co chcecie, może w którymś momencie głupota znowu zacznie być modna!
/Pomijając, że na pierwszej stronie tematu macie regulamin, który funkcjonuje od pierwszej edycji Polskiego Tematu/


... Jakby nie patrzeć, to też jest temat do rozmowy.
Image
Don't try to approach me. I bite.
User avatar
Pirit
 
Posts: 11987
Joined: Thu Oct 22, 2009 3:13 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Wylęgarnia miętko galopującego zła [Polski Chat v. 8]

Postby Shetanka » Sat Aug 26, 2017 7:43 am

Wylosowałam Wam zwierzaki, także sprawdźcie trejdy :)
User avatar
Shetanka
 
Posts: 2786
Joined: Sat Sep 24, 2011 7:55 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Wylęgarnia miętko galopującego zła [Polski Chat v. 8]

Postby Pirit » Sat Aug 26, 2017 7:45 am

Image

Szczurkowa miłość od Shet! <3
Trochę zwolniłam z hoardem, jest ponad 7k ale kiedyś dobiję do 10...
Chociaż z tego co pamiętam, lider w tej grupce miał 80k jak patrzyłam kilka lat temu. Nawet się nie umywam, ale i tak lubię mieć swoją małą grupkę tych gryzoni.
Image
Don't try to approach me. I bite.
User avatar
Pirit
 
Posts: 11987
Joined: Thu Oct 22, 2009 3:13 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Wylęgarnia miętko galopującego zła [Polski Chat v. 8]

Postby Hau-chan » Sat Aug 26, 2017 8:26 am

Oh lol... XD
W żadnym miejscu swojej wypowiedzi nie miałam na myśli, że jest to gra dla dorosłych, poważnych ludzi, bo jak słusznie zauważono, jest to gra w zbieranie kolorowych, pikselowych zwierzaków. Owszem, chodziło mi o błędy ortograficzne. Myślę, że obecnie każda przeglądarka ma funkcję podkreślania błędów, więc nawet nie trzeba myśleć za bardzo na dobrą sprawę. Poza tym, ktoś kto potrafi pisać na pewno ma na tyle pojęcia o tym, żeby nie robić AŻ takich błędów. A "spamujące dzieciaki" - nie odnoszę się do wieku, bo to głupia liczba, chodziło mi o zachowanie. Jak ktoś co drugi post "wykrzykuje" caps lockiem z błędami ortograficznymi po dwa słowa nie mające żadnego odniesienia do tematu, który żyje, nie żyje, ale jednak ktoś coś próbował pisać, to to jest spam zarówno według zasad polskiego czatu jak i całego forum. Do tego irytuje, niszczy wątek i przeszkadza. Mnie nie przeszkadza pisanie o pierdołach, naprawdę, nie przeszkadzają mi posty "hej, macie takiego i takiego pieska, szukam, wymienię", bo to jest chyba główna, a na pewno nieodzowna część tej gry, sama chętnie nawet wyślę trade, jeśli to posiadam, ale, jak wyżej, nie totalny, bezsensowny spam. Samo przeczytanie zasad, w których jest wszystko opisane, trwa może ze trzy, do pięciu minut, bo są ładnie, przejrzyście i zwięźle napisane. Dostosowanie się do nich nie boli, bo nie są wygórowane. Są normalne. A to wystarczy, żeby na spokojnie móc sobie pogadać i nikt do nikogo nic mieć nie będzie.
Poza tym, jeśli ktoś chce wiedzieć o co mi chodzi, zapraszam na przykład na stronę 299, gdzie część ludzi próbuje pisać normalnie, a niektórzy zachowują się, jak się zachowują. I, jeszcze, żeby nie było - w żaden sposób nie mam problemu do młodszych, bądź nowych użytkowników. Dopóki ktoś zachowuje się normalnie, jest spoko.
Ja już chyba nie mam nic więcej do dodania w tym temacie. xD
I am no longer available here. If for some reason you want to contact me, you can try on my FR account, though I am not very active there as well.
User avatar
Hau-chan
 
Posts: 2310
Joined: Tue Aug 11, 2015 7:56 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Wylęgarnia miętko galopującego zła [Polski Chat v. 8]

Postby Saeyoung Choi » Sat Aug 26, 2017 8:37 am

Skoro chat sie reaktywuje to sobie popisze o pierdołach
Co tam u was słychać?
Ja jak co tydzień poszłam do empiku odebrać książki, które zamówiłam, ale jak to ja na zamówionych się nie skończyło i dokupiłam jeszcze jedną, bo się powstrzymać nie mogłam. Moje biedne pieniążki z kieszonkowego poszły papa, że chyba w tym miesiącu daruje sobie mangi, ehh. Jedynym wyjściem dla mnie jest chyba dostawa do domu, ale wtedy 9zł, które moge wydać na mange pójdzie na kuriera. Zawsze sobie mówie, że tylko wejde i odbiore, a potem szwendam sie po nowościach i jak mnie chwyci jakiś opis to kurde nie potrafię sobie odmówić... Jak kogoś zanudzam to przepraszam, ale chyba mi się nudzi i piszę to żeby napisać cokolwiek :")
User avatar
Saeyoung Choi
 
Posts: 2815
Joined: Thu Mar 09, 2017 8:36 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Wylęgarnia miętko galopującego zła [Polski Chat v. 8]

Postby Rinya » Sat Aug 26, 2017 9:06 am

    O nie, chyba kogoś obraziłam całkiem neutralną wiadomością. Jak bardzo mi nie przykro :v
    Podpisuję się obiema łapkami pod wiadomością Hau <3

    Książki *-*
    Tak bardzo nie stać mnie na książki... ale też ostatnio mam mało czasu na czytanie.
    A tak to siedzę sobie od dwóch dni nad serwerem, który rusza jutro o 12 i już mam dość. Do tego mam wrażenie, że inny admin nam będzie to sabotował :<
“ If you make a promise, you keep it, if you make a mistake, you apologize...

Image Image

Dғɴʀ ғ Cʜɪʟʜ Dʀs

Image Image

And if you give someone a dream, you defend it to the end... ”

tradesfr tradescharasmy precious
User avatar
Rinya
 
Posts: 12206
Joined: Thu Oct 02, 2008 7:59 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Wylęgarnia miętko galopującego zła [Polski Chat v. 8]

Postby Hau-chan » Sat Aug 26, 2017 9:12 am

Riiiin! *hugs*

O. Książki. Książki to zawsze dobry temat. Co ciekawego kupiłaś?
A jak ktoś czyta fantastykę/sci-fi to przyjmuję otwartymi łapkami propozycje. <3
Ja wróciłam z pracy, ubolewam nad tym, że jutro znowu muszę tam iść, chociaż w sumie nie jest źle. Iii... Tak jakby wczoraj uświadomiłam sobie, że zostało mi mało czasu do poprawek, a trzy egzaminy zawalone. Nawet już nie panikuję, po prostu pogodziłam się z porażką. xD
Cały dzień po głowie chodzi mi opening z Sailor Moon, ale to pewnie dlatego, że w ciągu ostatnich dwóch dni obejrzałam dwadzieścia odcinków. Muszę w końcu dokupić resztę mangi, ale najpierw ogarnę konto po dwóch miesiącach na bezrobociu. ^^''

Cóż za serwer? I po kiego miałby wam to sabotować? :<
I am no longer available here. If for some reason you want to contact me, you can try on my FR account, though I am not very active there as well.
User avatar
Hau-chan
 
Posts: 2310
Joined: Tue Aug 11, 2015 7:56 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Wylęgarnia miętko galopującego zła [Polski Chat v. 8]

Postby Rinya » Sat Aug 26, 2017 9:24 am

Hau-chan wrote:Cóż za serwer? I po kiego miałby wam to sabotować? :<

    *tuli mocno*

    Długo mówić... Jesteśmy w 3 adminów na jeden serwer gry dla dzieci majkraft. I ja jestem w stanie wojny z jednym adminem ode mnie. I technika, który mi pomaga, bardzo nie lubią. Więc są zdolni do wszystkiego xD
“ If you make a promise, you keep it, if you make a mistake, you apologize...

Image Image

Dғɴʀ ғ Cʜɪʟʜ Dʀs

Image Image

And if you give someone a dream, you defend it to the end... ”

tradesfr tradescharasmy precious
User avatar
Rinya
 
Posts: 12206
Joined: Thu Oct 02, 2008 7:59 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest