Anyone from BG?

Discussion in other languages - Deutsch • Español • Français • Italiano • Nederlands • Polski • Русский • Svenska • 日本語 • 中文

Re: Anyone from BG?

Postby Freyàh » Mon Jun 24, 2013 10:25 pm

Naira wrote:
iva wolf wrote:Има, има, ама за какво да говорим? За глупаците в парламента или за сбора пред него? :lol: Радвам се, че някои хора поне се опитват да предизвикат някаква промяна. А ако нищо не стане, поне чрез протестите народа се сплотява и вече няма как да кажем нещо от сорта "Ама ние българите сме разпокъсан народ" или "Ние сме народ, който е научен само да търпи".

Ах, kekerica1 виждам, че харесваш Game of Thrones :D Аз също~ Вчера изслушах песента "The Rains of Castamere" Направо те разтърсва отвътре http://www.youtube.com/watch?v=ECewrAld3zw
Прочела съм първата книга и сега гледам втория сезон. Скоро ще мина на трети ;)


И аз много обичам тоя филм! Жалко, че сегашния сезон свърши. ..Всъщност, очаквах по-интересно да завърши, но както и да е....
Радвам се, че поне има все още няколко активни тук! ♥


Ииии да, поне са по-мирни протестите а не се избиват хора...
Аз песента "The Rains of Castamere" я слушах три дни подред по цял ден на repeat и не ми писна :D Иначе почнах да го гледам преди седмица някъде, на един дъх първи сезон почти, и сега днеска ще гледам втори сезон първи епизод xD По принцип ги гледаме заедно с една приятелка и фенгърлваме едновременно, затова не съм изгледала втория и третия сезон още. А кои ви са любимите от Game of Thrones? :3
Image|ᴀʀᴛ ᴛʜʀᴇᴀᴅ wip | ᴛʀᴀᴅᴇ ᴛʜʀᴇᴀᴅ | | Image
April, 2023: I've been busy with real life recently, so I haven't had much time for CS. However, hopefully I will be back soon! In the meantime, I wish everyone great days ahead, and thank you all for over a decade of fun and lovely memories! <3
User avatar
Freyàh
 
Posts: 3505
Joined: Wed Sep 24, 2008 8:32 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Anyone from BG?

Postby Naira » Mon Jun 24, 2013 10:28 pm

kekerica1 wrote:
Naira wrote:
iva wolf wrote:Има, има, ама за какво да говорим? За глупаците в парламента или за сбора пред него? :lol: Радвам се, че някои хора поне се опитват да предизвикат някаква промяна. А ако нищо не стане, поне чрез протестите народа се сплотява и вече няма как да кажем нещо от сорта "Ама ние българите сме разпокъсан народ" или "Ние сме народ, който е научен само да търпи".

Ах, kekerica1 виждам, че харесваш Game of Thrones :D Аз също~ Вчера изслушах песента "The Rains of Castamere" Направо те разтърсва отвътре http://www.youtube.com/watch?v=ECewrAld3zw
Прочела съм първата книга и сега гледам втория сезон. Скоро ще мина на трети ;)


И аз много обичам тоя филм! Жалко, че сегашния сезон свърши. ..Всъщност, очаквах по-интересно да завърши, но както и да е....
Радвам се, че поне има все още няколко активни тук! ♥


Ииии да, поне са по-мирни протестите а не се избиват хора...
Аз песента "The Rains of Castamere" я слушах три дни подред по цял ден на repeat и не ми писна :D Иначе почнах да го гледам преди седмица някъде, на един дъх първи сезон почти, и сега днеска ще гледам втори сезон първи епизод xD По принцип ги гледаме заедно с една приятелка и фенгърлваме едновременно, затова не съм изгледала втория и третия сезон още. А кои ви са любимите от Game of Thrones? :3


Сезони или герои?
Image
Image

If you need help with something on CS, you can use the help system OR ask me!


TradesCharactersNew dAArt Shop{closed}GRP Club!Helpful Guide
Naira wrote:I am a very friendly person, and I don't mind random PM's. I am a RolePlayer and a big Fantasy Art Fan, who loves animals! (And loves Disney villains)
..
Skully Custom Art, By Fitch <3...Custom Skully, by TheCalicoTabby
User avatar
Naira
 
Posts: 6970
Joined: Tue Feb 01, 2011 9:04 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Anyone from BG?

Postby Freyàh » Mon Jun 24, 2013 10:32 pm

Naira wrote:
Сезони или герои?


Герои xD
Image|ᴀʀᴛ ᴛʜʀᴇᴀᴅ wip | ᴛʀᴀᴅᴇ ᴛʜʀᴇᴀᴅ | | Image
April, 2023: I've been busy with real life recently, so I haven't had much time for CS. However, hopefully I will be back soon! In the meantime, I wish everyone great days ahead, and thank you all for over a decade of fun and lovely memories! <3
User avatar
Freyàh
 
Posts: 3505
Joined: Wed Sep 24, 2008 8:32 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Anyone from BG?

Postby Naira » Mon Jun 24, 2013 10:36 pm

kekerica1 wrote:
Naira wrote:
Сезони или герои?


Герои xD


Аз много харесвам Денерис, сигурно е най-свестна от целия филм, а в трети сезон стават много интересни неща около нея...Абе "Game of thrones" си заслужава гледането отвсякъде. Lol
Image
Image

If you need help with something on CS, you can use the help system OR ask me!


TradesCharactersNew dAArt Shop{closed}GRP Club!Helpful Guide
Naira wrote:I am a very friendly person, and I don't mind random PM's. I am a RolePlayer and a big Fantasy Art Fan, who loves animals! (And loves Disney villains)
..
Skully Custom Art, By Fitch <3...Custom Skully, by TheCalicoTabby
User avatar
Naira
 
Posts: 6970
Joined: Tue Feb 01, 2011 9:04 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Anyone from BG?

Postby Freyàh » Mon Jun 24, 2013 10:39 pm

Naira wrote:
kekerica1 wrote:
Naira wrote:
Сезони или герои?


Герои xD


Аз много харесвам Денерис, сигурно е най-свестна от целия филм, а в трети сезон стават много интересни неща около нея...Абе "Game of thrones" си заслужава гледането отвсякъде. Lol


Накрая на първи сезон много ме израдва с дракончетата :D И на мен ми е една от любимите, ама най-любимия ми е кучето в подписа *трололо* xD;;;;
Image|ᴀʀᴛ ᴛʜʀᴇᴀᴅ wip | ᴛʀᴀᴅᴇ ᴛʜʀᴇᴀᴅ | | Image
April, 2023: I've been busy with real life recently, so I haven't had much time for CS. However, hopefully I will be back soon! In the meantime, I wish everyone great days ahead, and thank you all for over a decade of fun and lovely memories! <3
User avatar
Freyàh
 
Posts: 3505
Joined: Wed Sep 24, 2008 8:32 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Anyone from BG?

Postby iva wolf » Tue Jun 25, 2013 1:16 am

Моите любеми герои са:
1.Тирион
2.Раегар (Рхаегар, Реагар или както там му се пише името XD ), който е по-големия брат на Даенерис;
3.Ария, защото е едно от най-умните момичета в цялата сага И може да се бие с меч
4.Даенерис, поради факта че въoбще не я интересува кой си, ако иска нещо от теб (само да беше малко по-реалистична по въпроса за цялото 'завръщане удома')
5.Джон, за който се надявам да му дойде акъла в главата, за да спре толкова лесно да бъде подлъгван :lol:
6.Джакуен Х'гхар (Jaqen H'ghar). Може и да лъже за самоличността си, но, леле, страхотен убиец е! На всичкото отгоре говори литературно <3 Още съм на 8 епизод, но се надявам да остане с Ария или поне да се видят отново, ако се разделят. JaquenXAria~!
7.Джорах, защото този човек е един от най-верните герой в Game of Thrones
8.Ренли, защото се изкехик като се видя, че е...аиде да не развалям удволствието на тези, които не са гледали 3 еп 2 сезон ;)
9. Сендор Клегане.
10. Брон, кариерист до дупка, той е това, което много хора в реалност са, но не и в фантазията. Добра доза от горчивата истина, че всичко е за пари =]
Image
iva wolf wrote:Few clouds were up at that hour,their pure white fluff stained with a soft mixture oF grey and orange,flowing slowly,almost not moving,sending their farewell to the sun,which fought its last battle to shine above the earth.
'When they are alone,they dare not cry but once together,they mourn like it shall never rise.How similar two different things are.' the boy thought as he walked down the street by the old railway towards his home.
User avatar
iva wolf
 
Posts: 8089
Joined: Mon Sep 29, 2008 1:57 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Anyone from BG?

Postby Freyàh » Tue Jun 25, 2013 1:46 am

iva wolf wrote:Моите любеми герои са:
1.Тирион
2.Раегар (Рхаегар, Реагар или както там му се пише името XD ), който е по-големия брат на Даенерис;
3.Ария, защото е едно от най-умните момичета в цялата сага И може да се бие с меч
4.Даенерис, поради факта че въoбще не я интересува кой си, ако иска нещо от теб (само да беше малко по-реалистична по въпроса за цялото 'завръщане удома')
5.Джон, за който се надявам да му дойде акъла в главата, за да спре толкова лесно да бъде подлъгван :lol:
6.Джакуен Х'гхар (Jaqen H'ghar). Може и да лъже за самоличността си, но, леле, страхотен убиец е! На всичкото отгоре говори литературно <3 Още съм на 8 епизод, но се надявам да остане с Ария или поне да се видят отново, ако се разделят. JaquenXAria~!
7.Джорах, защото този човек е един от най-верните герой в Game of Thrones
8.Ренли, защото се изкехик като се видя, че е...аиде да не развалям удволствието на тези, които не са гледали 3 еп 2 сезон ;)
9. Сендор Клегане.
10. Брон, кариерист до дупка, той е това, което много хора в реалност са, но не и в фантазията. Добра доза от горчивата истина, че всичко е за пари =]


Оооо да, напълно съгласна съм с повечето -с другите не съм, защото не знам кои са, например 6, 2, 9 XD Или поне не се сещам, че аз не помня много имена.... Иначе, Джорах и Брон също ме кефят до дупка, заедно с Даенерис и Ария, а Джофри не мога да го гледам както всеки друг нормален фен на Game of Thrones, Шае (?) и Санса също нещо ме дразнят, и аз не знам защо :D И на мен също най-най-най-любимия ми от там е Тирион <3 (I also ship Дани x Джорах cuz he protects her and cares for her and she kissed him on the cheek накрая на първи сезон и нимоа #имоции)
Image|ᴀʀᴛ ᴛʜʀᴇᴀᴅ wip | ᴛʀᴀᴅᴇ ᴛʜʀᴇᴀᴅ | | Image
April, 2023: I've been busy with real life recently, so I haven't had much time for CS. However, hopefully I will be back soon! In the meantime, I wish everyone great days ahead, and thank you all for over a decade of fun and lovely memories! <3
User avatar
Freyàh
 
Posts: 3505
Joined: Wed Sep 24, 2008 8:32 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Anyone from BG?

Postby Loup Garou » Tue Jun 25, 2013 6:12 am

тука нещо Game of Thrones клуб ли стана? хахаха :lol: :lol: иначе и аз много харесвам сериала!
Daenerys for the win :thumbup:
User avatar
Loup Garou
 
Posts: 2345
Joined: Wed Dec 29, 2010 6:13 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Anyone from BG?

Postby Naira » Tue Jun 25, 2013 6:22 am

Loup Garou wrote:тука нещо Game of Thrones клуб ли стана? хахаха :lol: :lol: иначе и аз много харесвам сериала!
Daenerys for the win :thumbup:


Всъщност, се чудехме какво да подхванем...xD
btw; Daenerys the best! <3
Image
Image

If you need help with something on CS, you can use the help system OR ask me!


TradesCharactersNew dAArt Shop{closed}GRP Club!Helpful Guide
Naira wrote:I am a very friendly person, and I don't mind random PM's. I am a RolePlayer and a big Fantasy Art Fan, who loves animals! (And loves Disney villains)
..
Skully Custom Art, By Fitch <3...Custom Skully, by TheCalicoTabby
User avatar
Naira
 
Posts: 6970
Joined: Tue Feb 01, 2011 9:04 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Anyone from BG?

Postby Loup Garou » Tue Jun 25, 2013 7:21 am

какви други сериали гледате иначе? освен Game of Thrones :)
User avatar
Loup Garou
 
Posts: 2345
Joined: Wed Dec 29, 2010 6:13 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests