Hrvatska *0*

Discussion in other languages - Deutsch • Español • Français • Italiano • Nederlands • Polski • Русский • Svenska • 日本語 • 中文

Re: Hrvatska *0*

Postby aky-mala » Mon Feb 05, 2024 4:06 am

A to ovisi o glavnima. Da se mene pita, mislim da bi bilo bolje napravit ofišal listu da se zna kolko šta vrijedi pa po tome možeš dalje. Ljudi tako i onako daju više ako nešto žele, ali 99% ljudi ide na fer-fer trade. A ako netko nešto cijeni više a netko manje, kako to može biti fer. A i mislim da ovo što daju ha 18. Nije dovoljno da bi ostala ista vrijednost petova. A da ne pričamo o svim mrtvim acc koji stoje i imaju hrpe rijetkih petova koje nikom ne koriste, a ulaze u statistike. Imam jedan trade koji mi stoji već 5 godina. Ženska ima peta koje ja ocu zbog ID-a, pošto nije aktivna, mogu se samo nadati da će se sjetit za xy godina doc i vidjet moj trade. A glavni "nemogu" ništa napravit. Da se mene pita, svi acc koji su neaktivni dulje od 5 godina bi bili zatvoreni. Onaj tko se vrati nakon 5 godina može krenut od početka, jel tako i onako ništa više nezna. Ali dobro, to sam ja. Jasno mi je da nemoraju niti netrebaju djelit svi moje mišljenje. Ali svi govore da treba drastične promjene uvest, a imam osjećaj da samo flastere stavljaju.
User avatar
aky-mala
 
Posts: 1089
Joined: Thu Dec 04, 2008 3:15 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Hrvatska *0*

Postby Dr. Mirtachu » Mon Feb 05, 2024 7:20 am

da, slažem se pogotovo ovo za neaktivne accove, bilo bi ok da ih gase u roku 5 godina a prije toga dobiš tipa 2-3 maila sa obavijesti kao ej gasimo te btw i ako se ne odazoveš petsi odu u pound isto ko i kod banniranja
teško je išta napravit ako predsjednik nije više zainteresiran za firmu al onda bi možda bilo pošteno i nać novog CEO-a c: mislim razumljivo da ti je dosta nakon 15 godina al nez ako je stvar i dalje zarolana nekak bi trebo imat neku odgovornost prema njoj imo
mood: busy
status: flower power!
listening: Dumala [Go_A]
reading: nothing
writing: nothing
Image
User avatar
Dr. Mirtachu
 
Posts: 25504
Joined: Thu Jul 23, 2009 1:26 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Hrvatska *0*

Postby aky-mala » Tue Feb 06, 2024 2:03 am

Istina. Ali je pitanje onda kome ostavit vodstvo. Dali glavni vjeruju ljudima koji su ispod njih. Jel dosta vodstva se i promijenilo. A dajem ruke u vatru da svi oni imaju neku svoju viziju vođenja stranice i šta treba i netreba napravit. Postoji velika šansa da netko novi totalno uništi cjeli koncept. To bi bar bili moji strahovi da sam na njihovom mjestu.

Mislim da je najveći problem što ima hrpa novih kojima je sve ovo zanimljivo a sa druge strane ima i dosta starih kojima se neda/nezele pratit sve "novo" šta se dešava.
Čisti primjer su klasifikacije. Kad je bilo manje petova, nije bilo potrebe ni označavat ih, svi smo znali kolko koji pet vrijedi. Sad ti ni 10 različitih oznaka ne vrijedi ništa. I dok bi novi još oznaka, stari bi ih manje. Meni osobno bi bilo bolje smanjit broj novih petova koji izlaze svaki mjesec nego dodavat nove oznake i sl.
User avatar
aky-mala
 
Posts: 1089
Joined: Thu Dec 04, 2008 3:15 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Hrvatska *0*

Postby aky-mala » Tue Apr 02, 2024 5:31 pm

Sretan uskrs, sa zakašnjenjem :)
User avatar
aky-mala
 
Posts: 1089
Joined: Thu Dec 04, 2008 3:15 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Hrvatska *0*

Postby Dr. Mirtachu » Sun Apr 07, 2024 7:34 am

Također!

ovogodišnji uskrs petsi su bili baš slatki<3
mood: busy
status: flower power!
listening: Dumala [Go_A]
reading: nothing
writing: nothing
Image
User avatar
Dr. Mirtachu
 
Posts: 25504
Joined: Thu Jul 23, 2009 1:26 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Hrvatska *0*

Postby *Plutonia* » Fri Apr 19, 2024 9:52 pm

Nadovezala bih se na temu i rekla da uopće više na pokušavam biti u hodu sa godinama prije 2013 jer imam osjećaj da bubreg trebaš dati kako bi trade bio pravedan po nekim xy pravilima korisnika... Znači toliko bespotrebnog kompliciranja sa ovim vrijednostima je kaos. Sad samo skupljam mjesečne i ako se i to sjetim posvojit u dogledno vrijeme je win. Btw sretan Uskrs, sretni izbori... Kako kome :') Mnogo je vrutje. Kako ste vi?
Image
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
xxxYou taught me the courage
xxxof stars before you left
xxxHow light carries on
xxxendlessly, even after death
xxxWith shortness of breath,
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Image
Image
Image
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
xxxyou explained the infinite
xxxHow rare and beautiful
xxxit is to even exist.
xxxSaturn - Sleeping At Last
xxx carrd
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Image
User avatar
*Plutonia*
 
Posts: 3407
Joined: Fri Mar 14, 2014 2:27 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Hrvatska *0*

Postby aky-mala » Thu Apr 25, 2024 4:10 am

Ja bi htjela nabavit još ove koji mi fale, ali nekako sumljam da će se to desit. Imam još kojih 20 petova na wl koje bi htjela da imam cjelu kolekciju, ali trebala bi valjda isto tolko SB-a da ih nabavim.
Žao mi je što za trendove (barem ove veće vrijednosti) možeš koristit samo pse, a ja ocu štakora. Malo je ne fer da nitko neće konje, štakore i sl bez obzira što su wr. Wr štakor vrijedi ko i r pas.

Ja se ne bunim na toplinu :)
I sad jedva čekam da prođe ovo hladno da mogu normalno ko čovjek sjest vani i zapalit i popit kavu.
User avatar
aky-mala
 
Posts: 1089
Joined: Thu Dec 04, 2008 3:15 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests