Czech, let's chat!

Discussion in other languages - Deutsch • Español • Français • Italiano • Nederlands • Polski • Русский • Svenska • 日本語 • 中文

Re: Czech, let's chat!

Postby MaTonka » Wed Jan 25, 2017 1:12 pm

Achoj, achoj! Jsou mezi námi tady nějací fanoušci Harryho Pottera? :3 Já nemohla odolat dokonce i rozřazování do kategorií podle kolejí, ale hlavně - už ChickenSmoothie dost svádí k RPG, tak pokud by vás něco takového lákalo, mohli byste zkusit Crucio (tečka cé zet). Ono potloukat se s nějakým kouzelným mazlíčkem v Bradavicích by nemuselo být k zahození. :D

P. S. Pokud by se na Crucio někdo z vás zaregistroval, ráda mu věnuji několik svých zvířátek, já už moc nehraji a to mám i veterány z roku 2009.
MaTonka

My pets
My items
My wishlist
My gallery
My dressups
Trade with me

Postby x-bunny » Sat Jan 28, 2017 4:47 am

Ahoj jelikož už mam hodne jiných povinnosti rozhodla jsem se skončit a rozdávam svoje zvířata tak mi přišlo fajn kdybych mohla obdarovat i pár lidiček z Čech tak si kdyztak kdo chce vyberte nejaký zvířátka :D
x-bunny

My pets
My items
My wishlist
My gallery
My dressups
Trade with me

Postby Undead » Sun Jan 29, 2017 9:09 am

MaTonka wrote:Achoj, achoj! Jsou mezi námi tady nějací fanoušci Harryho Pottera? :3 Já nemohla odolat dokonce i rozřazování do kategorií podle kolejí, ale hlavně - už ChickenSmoothie dost svádí k RPG, tak pokud by vás něco takového lákalo, mohli byste zkusit Crucio (tečka cé zet). Ono potloukat se s nějakým kouzelným mazlíčkem v Bradavicích by nemuselo být k zahození. :D

P. S. Pokud by se na Crucio někdo z vás zaregistroval, ráda mu věnuji několik svých zvířátek, já už moc nehraji a to mám i veterány z roku 2009.

yays tam chci :O vypada to super x3
Image
We are, we are
Made from broken parts,
We are, we are
Broken from the start.
And our hearts, our hearts
They are beating in the dark,
cuz We are, we are
We are made of broken parts.

Nice to meet cha :3
Ish Undead, a friendly
really friendly... Undead o,.,o
Undead

My pets
My items
My wishlist
My gallery
My dressups
Trade with me

Postby Tess826 » Thu Feb 16, 2017 6:12 am

Já jsem rozhodně fanoušek Harryho Pottera :) A x-bunny - mně by to rozhodně nevadilo :D
Hello to everyone here!

I'm a teenage girl from the Czech republic.

Don't know where it is? Shame on you!

You have to know that I'm an introvert and I have trouble talking to people. Other than that, I love animals and sports, I do karate, zumba, floorball and I did voleyball and handful of other sports. I like to read, mainly fanfictions (yeah, here's someone with a crush on fictional character), and I write fanfictions myself.
I also like anime and manga, and - as you can see - I'm a big fan of How to train your dragon movies :)

I am that type of person who is active one week in a month and the rest of the year is desperately trying not to drown in real life. So it shouldn't be any surprise that most of my pets are 2013.

I don't trade often, but when I do, I do it as long as someone cancels my trade. I don't get over it really well (even when the person leaves a message why s/he cancelled) and I become a shell and I stop my trades, activity, everything and then I usually disappear from website until I'm confident again.

Oh and from this computer sometimes logs on my sister Kvitka and my cousin kaimared

[center]Image
Pet's name: Rask
Adopt virtual pets at Chicken Smoothie!
This is my guardian. She watches over my profile
Tess826

My pets
My items
My wishlist
My gallery
My dressups
Trade with me

Postby Kesidi » Sun Apr 16, 2017 7:41 pm

Ahoj lidičky. Ještě k Harrymu... docela by mě zajímalo jestli víte jaká jste kolej?

P. S. Jak se vám líbí velikonoční event?
Image

Image
ImageImage

Image ImageImage
╔═════════════════════╗
Hi!
I am Kesidi
I prefer she/her pronouns
I love anime, music and books/manga
If you wanna chat feel free to PM me ^_^
Have a great Day/Night!
╚═════════════════════╝
Image
Kesidi

My pets
My items
My wishlist
My gallery
My dressups
Trade with me

Postby ; j-horse » Sun Apr 16, 2017 9:19 pm

Kesidi wrote:Ahoj lidičky. Ještě k Harrymu... docela by mě zajímalo jestli víte jaká jste kolej?

P. S. Jak se vám líbí velikonoční event?

event je ok ;D mám z něho všechno až na dnešní 3 králíky (chybí mi 2 vajíčka na každýho) ale jinak nic speciálního.
    popravdě se mi líbí víc peti co byli na 9. narozeniny, ale nekteří králíci jsou cute (hlavně křečci, ti jsou boží <3)

jinak furt s trápím hledáním těch "animal eggů"... ;_; teprve včera jsem našla tu chobotnici a barevnýho jelena, ale pořád mi chybí ještě 3
; j-horse

My pets
My items
My wishlist
My gallery
My dressups
Trade with me

Postby MaTonka » Tue Apr 18, 2017 4:15 pm

Po delší době koukám, že jste tu někdo na Crucio(.cz) přece jen reagovali. :3 Zaregistroval se někdo, komu bych pak jako věrnému fanoškovi HP mohla věnovat pár zvířátek? :D Jinak já jsem rozhodně ze Zmijozelu.

Image
MaTonka

My pets
My items
My wishlist
My gallery
My dressups
Trade with me

Postby katy123 » Thu Jun 01, 2017 10:55 pm

Tak co lidi. Co hádáte. Jaký druh eventu bude na prázdniny?? Minule byl vesmír a ten se povedl. =D
Image
katy123

My pets
My items
My wishlist
My gallery
My dressups
Trade with me

Postby Lufik[-E-R-] » Thu Jun 01, 2017 11:14 pm

katy123 wrote:Tak co lidi. Co hádáte. Jaký druh eventu bude na prázdniny?? Minule byl vesmír a ten se povedl. =D

Vesmír bylo jedno z mých přání, to se mi splnilo. :)

Další sny na letní eventy jsou: safari, něco jako jurský park, Dragon Land :)
ImageImageImage
Lufik[-E-R-]

My pets
My items
My wishlist
My gallery
My dressups
Trade with me

Postby atempause » Sat Jun 03, 2017 12:49 am

whoa, na většině her co jsem hrála česká komunita skoro nebyla, tady to vypadá aspoň trochu živě :>
Image
atempause

My pets
My items
My wishlist
My gallery
My dressups
Trade with me

Return to International Board