Hrvatska *0*

Discussion in other languages - Deutsch • Español • Français • Italiano • Nederlands • Polski • Русский • Svenska • 日本語 • 中文

Hrvatska *0*

Postby Dr. Mirtachu » Fri May 31, 2013 2:21 am

DOBRODOŠLI!/WELCOME!
Image

Ovu temu je originalno napravila/This topic was originally done by .mina.

Novosti!/News!
Nista za sada!/Nothing for now!

Nasa maskota/Our mascot
Uskoro!/Soon!

Za nostalgicare; stare teme!/For nostalgics; older topics!
1. 2. 3. 4. 5.

Nesto o svakome od nas/Something about us:
.mina. Obožavam Big Bang Theory, malo sam mutava xD
Sinamy Ja sam ona koja se nikad ne predstavlja kad neko dođe. I onda se pojavim par stranica kasnije.
Zoey Pegasister sam. ^^
Rochendil Veliki obozavatelj Gospodara Prstenova, Portal, Portal 2, Magicka, Team Fortress. Poliglot, vanzemljak. Japanski, francuski, njemacki, engleski i hrvatski znam pricati. Eh, japanski donekle... I znam mnostvo latinskih izreka. Obozavam gledati Animee i citati Mange. Fairy Tail, Ao No Exorcist, Kuroshitsuji, Soul Eater su mi najdraze. Znam previse o medicini osobito psihologiji i psihijatriji i ide to mojim prijateljima na zivce jer se ponasam superiorno kad ih testiram a da oni ne znaju. Upsa dejzi. Johnlock, Thorki, Natsu+Gray, Larry Stylinson.
Foxanna Hm, početci su uvijek najteži kod upoznavanja.... A da jednostavno preskočimo pozdrav? ^^; Moji hobiji su najviše pisanje i slušanje glazbe/pjevanje, ali volim i crtati i glumiti. 'Ajmo reći da sam umjetnik. :3 Bez interneta definitivno ne mogu; idem na stotinu stranica koje uključuju i CS gdje sam upoznala najbolju frendicu na cijelom svijetu. <3 Što se tiče moje osobnosti - trudim se biti pozitivac, iako me neki problemi čine depresivnom i više nego što želim. No oke, sve će biti u redu na kraju, život ima i uspona i padova te sam poprilično zadovoljna, a i svi ostali bi trebali uživati u malim sitnicama! Istina, nekad sam previše zabrinuta i paranoična, ali to je zato što previše razmišljam hahah.... Sve u svemu, očekujte i glupave ispade i slično od mene, jer nekad ne mogu ostati na mjestu dok sam nekad pak mirna ko' bubica. xD Iii zadnje što trebate znati o meni je da sam veeeliki nostalgičar pa se nemojte čuditi ako vidite slične postove. Uvijek plačem za svojim ranim djetinjstvom kada sam igrala PlayStation igrice, pratila TV kao luda, gledala Pokemone, Digimone i stotinu starih crtića itd. itd., a kasnije igrala WoW, slušala određenu glazbu i uživala dok sam još toliko mala bila itd. itd. Hm, recimo da je "najnovija" opsesija K-Pop. <3 Iako slušam sve i svašta (osim hrvatskih pjesama, odnosno pjesama s "Balkana". Jednostavno, kada čujem neku, mi vrišti NENENE u glavi. x3), K-Pop mi se nekako našao u pravo vrijeme i to stalno slušam. ^-^ ....Hm, valjda nešto nisam zaboravila (inače imam pamćenje zlatne ribice), a ako jesam, već se to naći tu. Tko god ovo čitao - dobrodošao/la! n__n
Nikolina Bok!Ja sam Nikolina.C: Ja volim...Doktora,Sherlocka i Ponije!♥♥♥ Napokon ću reć koju glazbu najviše slušam..Ja..Nisam jedna od onih tinejđerica koja sluša pop..Ja..Da...Nevjerojatno je ali..Ja volim...Rock i indie!..Heh..Zamislite mene rokericu!Ha-ha!..Paramore..Imagine Dragons..Linkin Park..Icon for hire..I imam još nabrajat....Uhuu..Daa....Što volim?..Životinje!Mislim,ipak je ovo CS!Volim crtati..Kakva sam...Hmm..Kada me upoznate tiha sam i sramežljiva,šutim kao riba..Prokleti sam emo kada me vidite(Još sam se šišala i imam kosu točno do ramena.;_; Oh gawd.No.I'm becoming.An..Emo..DUN DUN DUN)..A'l kada mi postanete frend..Eh,onda sam luđak. Totalni.Onda sam Rainbow Dash..x3 Onda volim avanturu,istraživat nova mjesta..Ponašam se kao normalni tinejđer.Prostačim,pričam kao navijena,dosadna sam(Kao i sad)..OK.BYE.o3o
Dr. Mirtachu Zdravo, ja sam tulavi veterinarski tehničar rodom s Gallifreya, a zivim u predgradu glavnog grada jedne male drzavice zajedno s majkom i mica-macom Ameliom. Volim tumblr, CS, svoje frendove, a najvise volim dobro pojest.
Nessie Bok, imam 18 godina i osjećam se staro među ovom ekipom. ;o; (ma šalim se, volim ja njih) Obožavam sve to je slatko (bilo doslovno ili preneseno) i fluffy... i ptice. Volim čitat (Vampire Diaries, The Infernal Devices, Hush,Hush, Angelfire, Delirium, ... ima tog puno xD) crtat, slušat glazbu i skupljat prije spomenute slatke stvari koje ničem ne služe. Planiram živjet s mačakama jer sam forever alone. ९(ेД॔)७
Maggy Potter Starkid, Harry Potter, BBC Sherlock Disney, Star Wars, glazba, knige, fanfiction i ostale stvari. Ja inace nemam zivota van interneta.
thundershock ;; Jedna san od najmladjih na ovom topicu i meni je u kuci od tehnologije stalno nesto pokvareno. U stvarnosti san okruzena ljudima koji previse dramatiziraju oko fejsa pa se zbog toga pravin da neman zivot, dok zapravo radin ciste p*zdarije po kvartu, ukljucujuci paljenje papira, pucanje petardi, gadjanje prolaznika jajima i takve stvari. Iman uzasno puno fandoma jer mi 50% zivota ovisi o kompicu, anime-u, fanficima i RPanju, tako da pronalazin nove fandome svaki drugi dan. Kao sto rekoh, zivot mi ovisi o RPanju i ne mogu zamislit zivot bez pisanja; uvik san spremna na nove RPove pa slobodno me pitajte ako ocete 1x1. Upozorenje: ja san vrlo lijena pa mi odgovori vrlo sporo stizu. Mogla bi pricat o sebi jos 453466876794574 sati pa cu se zaustavit' tu.
Katturai Bok, ja sam Katturai, mozete me zvati katta ili karoly i ja sam vaš friendly neighbourhood mađar. gledam puno serija i čitam puno stvari. volim i crtati. imam tumblr, dam vam ako pitate.
Tea.cup. Volim crtat,čitat,spavat xD,igrat odbojku and I am FOREVER ALONE! Nemam baš puno frendova....Veoma dosadna,gladna,dobra osoba.To samo da znaš.Mrzim dvolične ljude -.-Itd...
Dαяκиɛss Hello there. Ja sam Darkness, ili kako me većina ovdje zove, Dark. Ja sam najveći ljenjivac kojeg se može naći bilogdje i hardcore sam pesimist. Obožavam Supernatural, tumblr, igrati video igre (LoL, Prototype, Dishonored, The Witcher, mogla bih do sutra nabrajat) i visiti na kompu cijeli dan. Govorim engleski (kojeg preeeeviše koristim u razgovorima s ljudima XD ), njemački i normalno hrvatski, a voljela bih naučit ruski, talijanski i francuski. Kreativna sam (barem mi tako ljudi kažu), ponekad preozbiljna i high sam 24/7 sa svojim najboljim frendicama Shirom i Vilks. Uz nabrojene stvari volim i RPat makar ne mislim da sam neki awesome RPer, crtati za što sam anitalent i gnjavit svoje živine. Umm... *misli što još da doda* također sam forever alone i vjerojatno ću umrijet sa 72 mačke, glasna sam i... I don't know. *walks away*

Pridruzio si se nasoj grupi? Uzmi markicu!/You joined our group? Take a stamp!
Image
Code: Select all
[url=http://www.chickensmoothie.com/Forum/viewtopic.php?f=19&t=1819625][img]http://i39.tinypic.com/2qd683o.gif[/img][/url]


Sada postajte!/Post away!

Guys, if you're not Croatian, don't spam this thread panicking on how you can't understand this language.
And don't even try to use Google translate, it messes up the grammar and stuff. Croatian is much more complicated than you think.
Last edited by Dr. Mirtachu on Mon May 25, 2020 10:14 am, edited 7 times in total.
User avatar
Dr. Mirtachu
 
Posts: 25495
Joined: Thu Jul 23, 2009 1:26 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Hrvatska *0*

Postby Denis. » Fri May 31, 2013 2:23 am

Nadasve predivno, dobro obavljeno, tako je..prpošno. good job :thumbup:
User avatar
Denis.
 
Posts: 3412
Joined: Mon Jun 29, 2009 7:10 pm
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Hrvatska *0*

Postby Foxanna » Fri May 31, 2013 2:24 am

Ahhh novi thread. Lijepo, lijepo. I još uvijek imamo onaj collab na vrhu?
I ako netko misli napraviti maskotu, neka napravi. Već dugo to stoji tamo. xD

Najsss. :0
AL' JA SAM DIO LEGENDARNOG TRIA.
I NESSIE ISTO.
HA.
IN YO' FACE.

Jkjk trebamo pitati Nessie da nas nacrta sve koji smo to izračunali. ^^
User avatar
Foxanna
 
Posts: 14274
Joined: Tue Mar 10, 2009 12:08 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Hrvatska *0*

Postby Dr. Mirtachu » Fri May 31, 2013 2:25 am

THANK ;3;
tresem se isuse nervoza wth to je samo novi topic nije ko da spašavaš svijet od zombija.

Shira je trebala nacrtat maskotu ja mislim oops. mozes i ti jer ti lijepo crtaš.
moze i nessie. i ona lijepo crta.
mood: busy
status: eepy sleepy
listening: Dumala [Go_A]
reading: nothing
writing: nothing
Image
User avatar
Dr. Mirtachu
 
Posts: 25495
Joined: Thu Jul 23, 2009 1:26 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Hrvatska *0*

Postby božemprosti » Fri May 31, 2013 2:25 am

LOLOLOLO
Image
User avatar
božemprosti
 
Posts: 10862
Joined: Tue Jan 19, 2010 4:19 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Hrvatska *0*

Postby Foxanna » Fri May 31, 2013 2:26 am

Ne sjećam se kada je Shira zadnji put bila ovdje. D:
Hm, ja ne znam crtati digitalno tako da to otpada.
User avatar
Foxanna
 
Posts: 14274
Joined: Tue Mar 10, 2009 12:08 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Hrvatska *0*

Postby Denis. » Fri May 31, 2013 2:26 am

Ja mogu nacrtat maskotu. al ce izgledat ko da je dijete iz vrtica radilo.. sta ce biti maskota btw?
User avatar
Denis.
 
Posts: 3412
Joined: Mon Jun 29, 2009 7:10 pm
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Hrvatska *0*

Postby Nessie » Fri May 31, 2013 2:27 am

Dora je legendarni pokemon jer je superduper fora.
Image
ImageImage

Image
User avatar
Nessie
 
Posts: 2460
Joined: Tue Aug 19, 2008 12:08 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Hrvatska *0*

Postby Dr. Mirtachu » Fri May 31, 2013 2:28 am

nek nam maskota bude crtez Keruma sa kulenovom sekom na čelu...
mood: busy
status: eepy sleepy
listening: Dumala [Go_A]
reading: nothing
writing: nothing
Image
User avatar
Dr. Mirtachu
 
Posts: 25495
Joined: Thu Jul 23, 2009 1:26 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Hrvatska *0*

Postby božemprosti » Fri May 31, 2013 2:28 am

Ja imam jaje u tobolcu.
CHANSEYCHANSEY

Jedino nema mog lika tamo dje su vase fursone i ostale oekaki gluposti

Mirta has a point
Image
User avatar
božemprosti
 
Posts: 10862
Joined: Tue Jan 19, 2010 4:19 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Who is online

Users browsing this forum: luca. and 4 guests