Wylęgarnia miętko galopującego zła [Polski Chat v. 8]

Discussion in other languages - Deutsch • Español • Français • Italiano • Nederlands • Polski • Русский • Svenska • 日本語 • 中文

Re: Wylęgarnia miętko galopującego zła [Polski Chat v. 8]

Postby Hau-chan » Mon Feb 17, 2020 7:20 pm

Na razie, z racji tego właśnie, że rosną, to dostają w sumie na każde zawołanie. Nie oszczędzam na nich w ogóle. Przed wyjściem do pracy dostają po 200 gramów na miseczek, ile które zjada nie jestem w stanie sprawdzić, ale podejrzewam, że Bismuś więcej, zazwyczaj jak wracam miseczki są wylizane do czysta, dostają tak po 100 z racji tego, że jestem w domu i jestem w stanie im dołożyć bez zalegającej karmy w misce, która traci na świeżości. A potem to różnie. Czasem wciągną od razu i marudzą o więcej, czasem nie mają aż tak ochoty i leży karma do wieczora. Na noc też im nakładamy trochę, żeby miały w razie nagłego głodu.
I am no longer available here. If for some reason you want to contact me, you can try on my FR account, though I am not very active there as well.
User avatar
Hau-chan
 
Posts: 2310
Joined: Tue Aug 11, 2015 7:56 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Wylęgarnia miętko galopującego zła [Polski Chat v. 8]

Postby Hiame » Mon Feb 17, 2020 8:41 pm

Czyli tak jak myślałam, mój klusek dziesięcioletni jedzący 200-250g może się schować. Co do jedzenia ma równie złe nawyki co ja, pierwszy posiłek dostaje jak wstaję (czyli między 9 a 11), drugi w okolicach 15-16, trzeci około 19, później 22 i chwilę po północy. Jak widzę że łazi i szuka czy miska psa nie stoi to mu nieco większą porcję rzucam, już pilnować musimy bo psią karmę próbował wyjadać, zwłaszcza na początku jak miał chrupkowy odwyk. Teraz pies też je mokrą i nie ma problemu, tylko jej kupuję porządną bezzbożową suchą jako treningówki.

Ogólnie dzieciaków Ci zazdroszczę, słyszałam że przy dwójce ciężej o marnowanie karmy, i pewnie żadnych alergii nie mają jak odratowane? Mój ma alergię na kurczaka i indyka, jajka muszę mu kupować przepiórcze, a jak chce mu dać mięsko z kością do obgryzienia na ząbki to przez pół miasta popylam szukając królika (drób traktuję z rezerwą, skoro już na dwóch przedstawicieli alergię ma). Jedyny plus że wołowinę czy wieprzowinę może, a to łatwo znaleźć tłuste i poprzerastane :<
A, i dziczyznę dzieciak wielbi. Jak mu kupiłam gulasz z sarny wszyscy w moim otoczeniu się oburzali że kot je lepiej od nich xD
Image
User avatar
Hiame
 
Posts: 1127
Joined: Sat Mar 10, 2012 9:48 pm
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Wylęgarnia miętko galopującego zła [Polski Chat v. 8]

Postby Hau-chan » Tue Feb 18, 2020 3:16 am

No dorosły kot na pewno ma mniejsze zapotrzebowanie~
U nas raczej z ustaleniem godzin nie powinno być problemu, mój mąż ma zawsze na 8 do pracy, więc będą dostawać koło 7, a potem to pewnie w zależności jaką zmianę ja będę mieć.
No nie zdarzyło mi się jeszcze musieć wyrzucić karmy, zawsze zdążą zjeść, zanim się popsuje. Alergii na razie żadnych nie zauważyliśmy i mam nadzieję, że to się nie zmieni. Monte kocha królika całym serduszkiem, Bismuś za to uwielbia wieprzowinę. Za to o dziwo, mały łakomczuch nie lubi jajek. Trochę zje i traci zainteresowanie, Monciak za to wcina aż jej się uszy trzęsą. No a do dziczyzny oboje podchodzą z rezerwą. Raz dostały pasztet z sarny i niezbyt im podszedł.

Edit: Dobra, udało mi się pozbyć reszty zwierzaków i itemów, więc się z wami żegnam serdecznie~
I am no longer available here. If for some reason you want to contact me, you can try on my FR account, though I am not very active there as well.
User avatar
Hau-chan
 
Posts: 2310
Joined: Tue Aug 11, 2015 7:56 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Wylęgarnia miętko galopującego zła [Polski Chat v. 8]

Postby Dolorem » Wed Feb 26, 2020 9:04 am

Bry wieczór, ja z kolejnym pytaniem.
Mianowicie: co to są te tokeny? Znalazłam dzisiaj w L&F jajko podpisane, jako "Blue token". Wcześniej przewijały mi się wspominki o nich w opisach handlu u innych graczy, ale wciąż nie mam pojęcia co to jest, jaką ma wartość. Wytłumaczy ktoś ciemnej istotce?
Everything is as it should be.
Image
User avatar
Dolorem
 
Posts: 936
Joined: Thu Dec 19, 2019 2:43 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Wylęgarnia miętko galopującego zła [Polski Chat v. 8]

Postby Rinya » Wed Feb 26, 2020 10:10 am

    Tokeny zbiera się w Halloween/Wielkanoc/Event Wakacyjny. Używa się ich do wymiany na zwierzaki.
    Więc po evencie raczej nie mają dużej wartości.
“ If you make a promise, you keep it, if you make a mistake, you apologize...

Image Image

Dғɴʀ ғ Cʜɪʟʜ Dʀs

Image Image

And if you give someone a dream, you defend it to the end... ”

tradesfr tradescharasmy precious
User avatar
Rinya
 
Posts: 12197
Joined: Thu Oct 02, 2008 7:59 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Wylęgarnia miętko galopującego zła [Polski Chat v. 8]

Postby Gochna » Mon Mar 02, 2020 3:55 pm

Jak wspomniane wyżej, tokeny to waluta eventowa, pojawia się specjalny banerek eventowy raz na przynajmniej 20 minut (losowo, musisz go szukać na dole strony, lub po prostu odświeżać stronę), zazwyczaj jest kilka rodzajów tokenów na event, i każdy służy do zdobycia innego zwierzaka. Aczkolwiek główna rzecz jest również taka, że każdy event ma swoje własne tokeny, które są ważne jedynie w danym roku na evencie. Ergo, tokenów wielkanocnych 2019 nie użyjesz na wielkanocy 2020.
Po evencie same tokeny nie są już ważne, i stanowią jedynie tyle, co przedmiot dekoracyjny w który możesz zwierzaka ubrać.
User avatar
Gochna
 
Posts: 5307
Joined: Sat Nov 03, 2012 11:47 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Wylęgarnia miętko galopującego zła [Polski Chat v. 8]

Postby Hiame » Wed Mar 04, 2020 7:27 am

Łapka w górę kto ma dużo commonów / uncommonów na wl, szczególnie z ostatnich trzech lat - chcę się części pozbyć żeby mieć mniej do sortowania i grupy trejdowe zmniejszyć

@Dolorem PO POLSKIEMU MNIE LOVAJ JAK JUŻ
Image
User avatar
Hiame
 
Posts: 1127
Joined: Sat Mar 10, 2012 9:48 pm
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Wylęgarnia miętko galopującego zła [Polski Chat v. 8]

Postby Vilkenka » Wed Mar 04, 2020 10:55 am

Hiame wrote:Łapka w górę kto ma dużo commonów / uncommonów na wl, szczególnie z ostatnich trzech lat - chcę się części pozbyć żeby mieć mniej do sortowania i grupy trejdowe zmniejszyć

Ja mam trochę na WL jak coś to mogę podesłać ci trade'a 😁
User avatar
Vilkenka
 
Posts: 7844
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:59 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Wylęgarnia miętko galopującego zła [Polski Chat v. 8]

Postby Roth » Sat Mar 14, 2020 11:18 am

deleted
Last edited by Roth on Mon Dec 06, 2021 5:19 am, edited 1 time in total.
User avatar
Roth
 
Posts: 2807
Joined: Thu Apr 14, 2016 8:22 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Wylęgarnia miętko galopującego zła [Polski Chat v. 8]

Postby Gochna » Sat Mar 14, 2020 7:02 pm

Ano jakoś się mamy, tylko nigdzie kufa nie ma papieru toaletowego xD

Za to mam genialnego bosa, bo z zapaleniem gardła chodzi do roboty (fabryka) i kaszle każdemu w twarz, a jak ktoś mu zwrócił uwagę to było, że "jego tylko gardło boli"
No fajnie, ale nie musi tego wszystkim rozdawać >_>
User avatar
Gochna
 
Posts: 5307
Joined: Sat Nov 03, 2012 11:47 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests