Wylęgarnia miętko galopującego zła [Polski Chat v. 8]

Discussion in other languages - Deutsch • Español • Français • Italiano • Nederlands • Polski • Русский • Svenska • 日本語 • 中文

Re: Wylęgarnia miętko galopującego zła [Polski Chat v. 8]

Postby Hau-chan » Mon Feb 19, 2018 6:22 am

Rinya wrote:Mi pomaga czokolada! A tego na szczęście sprowadzać nie trzeba xD


Na niektóre smutki nie pomaga nawet czekolada, ale na szczęście są jeszcze procenty. No chyba, że się jest niepełnoletnim, wtedy nie. Nie wolno. Nie słuchajcie mnie. Źle gadam, demoralizuję ludzi.

A co do cosplayów, wyglądam jakby mi po twarzy ciężarówka przejechała parę razy, a i tak dwa lata temu na Pyrkonie doskonale się bawiłam i czułam jako Stocking. <3
Więc wyglądem to się nie przejmować, nie warto :D
I am no longer available here. If for some reason you want to contact me, you can try on my FR account, though I am not very active there as well.
User avatar
Hau-chan
 
Posts: 2310
Joined: Tue Aug 11, 2015 7:56 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Wylęgarnia miętko galopującego zła [Polski Chat v. 8]

Postby Rinya » Mon Feb 19, 2018 6:27 am

    Nie uznaję w swoim życiu procentów więc zostaje mi tylko czekolada.
    I faktycznie aktualnie nawet ona by mi nie pomogła ale trzeba by dobrej myśli... i wierzyć, że podjęło się dobrą decyzję.
“ If you make a promise, you keep it, if you make a mistake, you apologize...

Image Image

Dғɴʀ ғ Cʜɪʟʜ Dʀs

Image Image

And if you give someone a dream, you defend it to the end... ”

tradesfr tradescharasmy precious
User avatar
Rinya
 
Posts: 12197
Joined: Thu Oct 02, 2008 7:59 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Wylęgarnia miętko galopującego zła [Polski Chat v. 8]

Postby Hau-chan » Mon Feb 19, 2018 6:35 am

A ja za bardzo ostatnio je uznaję. Welp.

*hug* Będzie doooobrze Rinu. <3
I am no longer available here. If for some reason you want to contact me, you can try on my FR account, though I am not very active there as well.
User avatar
Hau-chan
 
Posts: 2310
Joined: Tue Aug 11, 2015 7:56 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Wylęgarnia miętko galopującego zła [Polski Chat v. 8]

Postby Roth » Mon Feb 19, 2018 6:42 am

deleted
Last edited by Roth on Mon Dec 06, 2021 4:54 am, edited 1 time in total.
he/they | PL/ENG | adult | anarchist | sorcerer | artist | retro tech enthusiast | clone hero player
User avatar
Roth
 
Posts: 2807
Joined: Thu Apr 14, 2016 8:22 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Wylęgarnia miętko galopującego zła [Polski Chat v. 8]

Postby Hau-chan » Mon Feb 19, 2018 6:58 am

Dlatego ja się często cieszę, że pracuję głównie 13-21, bo mogę spać do 11. xD
Co się nieco kłóci z trybem życia mojego chłopaka, bo on z kolei wstaje o 6 i jak ja mu o 3 w nocy rzucam przekleństwami, bo mnie coś ubiło w grze, to nie jest szczęśliwy. ¯\_(ツ)_/¯

Tyle to i ja wiem, po prostu nie należę do najśmielszych osób i wyjście po bułki do sklepu to dla mnie wyzwanie xD

Też tak miałam, albo minie samo z wiekiem, albo życie Cię nauczy. *powiedziała, jakby miała 79 lat i 4 wnuków i wcale nie była totalnym derpem*

No nieee, leków z alko nie polecam przyjmować. Żadnych. Bo... to się kończy jak się kończy.

Powinno Ci przejść, wiem z doświadczenia, ale może nie będę się nad tym rozwodzić. xD
W każdym razie 5 lat temu byłam lalunią w sukieneczkach i makijażu, teraz im luźniejsze męskie ciuchy mam na sobie tym lepiej. :P
I am no longer available here. If for some reason you want to contact me, you can try on my FR account, though I am not very active there as well.
User avatar
Hau-chan
 
Posts: 2310
Joined: Tue Aug 11, 2015 7:56 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Wylęgarnia miętko galopującego zła [Polski Chat v. 8]

Postby Rinya » Mon Feb 19, 2018 7:10 am

Hau-chan wrote:*hug* Będzie doooobrze Rinu. <3

    *wtula się*
    Pieska mi nic nie zwróci niestety :<

    A co do reszty...
    Też nie umiałam samemu nic załatwić i bałam się ludzi dopóki nie zamieszkałam na studiach w innym mieście. Szybko nauczyłam się samodzielności XDXD Ale dalej jak mam kogo wykorzystać to na pewno załatwi coś za mnie |D
    Słodycze i wszystko też powinnam ograniczyć no ale jak można, no jak :C A na kupowanie innych rzeczy miejsca na szafkach już nie mam :<
“ If you make a promise, you keep it, if you make a mistake, you apologize...

Image Image

Dғɴʀ ғ Cʜɪʟʜ Dʀs

Image Image

And if you give someone a dream, you defend it to the end... ”

tradesfr tradescharasmy precious
User avatar
Rinya
 
Posts: 12197
Joined: Thu Oct 02, 2008 7:59 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Wylęgarnia miętko galopującego zła [Polski Chat v. 8]

Postby Hau-chan » Mon Feb 19, 2018 7:16 am

Co się stało z pieskiem? :<
*tuli mocno*

Rinya wrote:Też nie umiałam samemu nic załatwić i bałam się ludzi dopóki nie zamieszkałam na studiach w innym mieście. Szybko nauczyłam się samodzielności XDXD Ale dalej jak mam kogo wykorzystać to na pewno załatwi coś za mnie |D

^This. Dokładnie tak. Jeśli mogę to kogoś wykorzystam, ale jak nie mogę, no to dam radę sama. xD

Ja ni mam pinionżków na rzeczy, tak to mangi były doskonałą odskocznią od wszystkiego. Ale najpierw oddam co komu jestem dłużna, a potem mangi... Trzeba być chociaż trochę odpowiedzialnym... xD
I am no longer available here. If for some reason you want to contact me, you can try on my FR account, though I am not very active there as well.
User avatar
Hau-chan
 
Posts: 2310
Joined: Tue Aug 11, 2015 7:56 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Wylęgarnia miętko galopującego zła [Polski Chat v. 8]

Postby Roth » Mon Feb 19, 2018 7:20 am

deleted
Last edited by Roth on Mon Dec 06, 2021 4:54 am, edited 1 time in total.
he/they | PL/ENG | adult | anarchist | sorcerer | artist | retro tech enthusiast | clone hero player
User avatar
Roth
 
Posts: 2807
Joined: Thu Apr 14, 2016 8:22 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Wylęgarnia miętko galopującego zła [Polski Chat v. 8]

Postby Hau-chan » Mon Feb 19, 2018 7:38 am

忘れたい wrote:Życie mogłoby mnie uczyć troszkę szybciej, bo jeszcze trochę i 18 stuknie, a trochę głupio mdleć w urzędzie przy wyrabianiu dokumentów xD
No ale też jestem dobrej myśli ^^

Tooo, jakkolwiek źle to zabrzmi: bierz sprawy w swoje ręce. Po prostu, to najlepiej uczy. *mama Hau tuli mocno zagubione dzieciątko*

忘れたい wrote:Nom, też trochę się zmieniłem przez te- powiedzmy- 2/3 lata, i pewnie jeszcze przejdę milion faz zanim będę się czuł ze sobą dobrze :v
*z zażenowaniem wspomina fazę emo-metalowca*

FAZA EMO-METALOWCA <3 <3 <3
Miałam, też miałam i jak patrzę na stare zdjęcia, to kisnę, tak bardzo kisnę, ale z perspektywy czasu to były bardzo przyjemne lata! xD
Teraz jestem bardziej nerdem-metalowcem, chociaż też nie do końca. xD

忘れたい wrote:Oj, mi to do studiów jeszcze daleeeekoooo... tak ze 3 lata bym powiedział. Może 4 jeżeli sobie zrobię przerwę na dorabianie gdzieś. Tak szczerze to nie mam pojęcia jak to wygląda xD

Ehh... Mam nadzieję, że nie masz żadnych zbyt pozytywnych wyobrażeń. Powiem tak. To nie jest tak zupełnie zła rzecz, ale nic fajnego. Ale może lepiej Ci powiedzą osoby, które nie rzuciły dwóch kierunków, bo ja nie jestem zbyt dobrym przykładem. :D
I am no longer available here. If for some reason you want to contact me, you can try on my FR account, though I am not very active there as well.
User avatar
Hau-chan
 
Posts: 2310
Joined: Tue Aug 11, 2015 7:56 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Wylęgarnia miętko galopującego zła [Polski Chat v. 8]

Postby Roth » Mon Feb 19, 2018 7:49 am

deleted
Last edited by Roth on Mon Dec 06, 2021 4:54 am, edited 1 time in total.
he/they | PL/ENG | adult | anarchist | sorcerer | artist | retro tech enthusiast | clone hero player
User avatar
Roth
 
Posts: 2807
Joined: Thu Apr 14, 2016 8:22 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Who is online

Users browsing this forum: nhi and 0 guests