Wylęgarnia miętko galopującego zła [Polski Chat v. 8]

Discussion in other languages - Deutsch • Español • Français • Italiano • Nederlands • Polski • Русский • Svenska • 日本語 • 中文

Re: Wylęgarnia miętko galopującego zła [Polski Chat v. 8]

Postby Rinya » Mon Feb 26, 2018 12:45 am

    Zależy od telefonu.
    U mnie w rodzinie są dwa Huawei (Y6 i Y6II) i jeden Honor (7 Lite, takie "lepsze" dziecko firmy Huawei) i nikt nie narzeka. Mama mało co korzysta ale w trybie korzystania moim (szczególnie XD) i brata spisują się bardzo dobrze.
    Więc pewnie dużo zależy od modelu, jak zawsze xd

    W PoGo nie gram, gardzę mocno, więc się nie wypowiem.
“ If you make a promise, you keep it, if you make a mistake, you apologize...

Image Image

Dғɴʀ ғ Cʜɪʟʜ Dʀs

Image Image

And if you give someone a dream, you defend it to the end... ”

tradesfr tradescharasmy precious
User avatar
Rinya
 
Posts: 12197
Joined: Thu Oct 02, 2008 7:59 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Wylęgarnia miętko galopującego zła [Polski Chat v. 8]

Postby Roth » Mon Feb 26, 2018 5:12 am

deleted
Last edited by Roth on Mon Dec 06, 2021 4:57 am, edited 1 time in total.
he/they | PL/ENG | adult | anarchist | sorcerer | artist | retro tech enthusiast | clone hero player
User avatar
Roth
 
Posts: 2807
Joined: Thu Apr 14, 2016 8:22 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Wylęgarnia miętko galopującego zła [Polski Chat v. 8]

Postby Nala5 » Mon Feb 26, 2018 10:09 am

Gratki, Hau!

Huaweie obecnie są dosyć dobre, jeśli chodzi o telefony.

Na Xiaomi nie pójdą pokemony bo system w tym telefonie jest wykrywany przez PoGo jako root.
Gardzę PoGo.
x x x
Wʜᴇʀᴇ'ᴅ ʏᴏᴜ ɢᴏ?
Wʜᴇʀᴇ's ʏᴏᴜʀ ʜᴏᴍᴇ?
Hᴏᴡ'ᴅ ʏᴏᴜ ᴇɴᴅ ᴜᴘ ᴀʟʟ ᴀʟᴏɴᴇ?

Image

~ A ʀ ᴛ ~ S ʜ ᴏ ᴘ ~
~ T ʀ ᴀ ᴅ ᴇ ~ T ʜ ʀ ᴇ ᴀ ᴅ ~
User avatar
Nala5
 
Posts: 4284
Joined: Fri Apr 03, 2009 6:24 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Wylęgarnia miętko galopującego zła [Polski Chat v. 8]

Postby 5404 » Mon Feb 26, 2018 10:15 am

Bry. Dawno mnie tu nie było. :) Gratki podwójne, Hau!

Heh, na przedmiocie z aplikacji mobilnych gadaliśmy o tym, dlaczego Windows Phone nie dał rady. XD Właśnie brak oprogramowania. Google przed wypuszczeniem Androida zrobił konkurs i mieli dzięki temu już nieco aplikacji na sam start. MS się późno władował na rynek i nie zrobił wcześniej nic żeby zachęcić programistów. No cóż, zdarza się.

A propos androida, ktoś będzie zainteresowany moim projektem jaki będę robić w tym semestrze? Prawdopodobnie to będzie trochę taka todo lista z punktami do zdobycia (im bliżej deadline'u, tym mniej punktów) i nagrodami za punkty a la "yay! możesz w nagrodę kupić sobie czekoladę". :') Najbardziej chcę żeby to coś miało widżet, ale nie wiem jeszcze czy widżety są trudne czy nie. XD Po prostu zawsze w takich aplikacjach mi brakuje widżetów czy jakiejś formy nagrody.
(Np. Habitica jest zbyt zgamifikowana, kiedyś zbytnio się wciągnęłom w tę część a la gra i samodoskonalenie się było zaniedbane i to bardzo...)

Edit: Ja z rootem mam problem na tanim chińskim telefonie. Stąd moje przerzucenie się na ingressa. XD Ale teraz mam telefon zastępczy pożyczony (w tym chińczyku nie styka mi ładowarka i ciężko się go ładuje) i gram w poki przez to. XD
ImageImage
User avatar
5404
 
Posts: 1064
Joined: Thu Dec 31, 2009 4:12 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Wylęgarnia miętko galopującego zła [Polski Chat v. 8]

Postby Ushuaya » Tue Feb 27, 2018 9:07 am

Nala5 wrote:Gratki, Hau!

Huaweie obecnie są dosyć dobre, jeśli chodzi o telefony.

Na Xiaomi nie pójdą pokemony bo system w tym telefonie jest wykrywany przez PoGo jako root.
Gardzę PoGo.


Mi na Xaiomi poksy chodzą bez problemu. ^^ Wcześniej miałam huaweia i zmiana go na Xiaomi była wyborem mojego życia.

Dobry wieczór ;A;
Image
You exist because we allow it


and you will end because we demand it.

Image

I and my sister Wilczurka use the same computer. Please don't ban us.
User avatar
Ushuaya
 
Posts: 6699
Joined: Wed Oct 28, 2009 2:02 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Wylęgarnia miętko galopującego zła [Polski Chat v. 8]

Postby miss.anne » Tue Feb 27, 2018 10:00 pm

Hej! Chciałam was o coś zapytać
Wczoraj pomylkowo wysłałam trejda osobie której nie powinnam z moimi najważniejszymi zwierzętami (Non i sorbet) musiałam sporo czasu poswiecic i wysilku żeby je zdobyć, były dla mnie naprawdę cenne.. i też zainwestować trochę pieniędzy
Ale wracając do sedna. Ta osoba której niechcący wysłałam bardzo szybko zaakceptowała tego trejda i nie bylo szans na anulowanie. Od razu jej o tym napisałam czy może mi je zwrócić, że to był błąd ale ona powiedziała że nie bo to łamie jej regulamin i że może oddać mi tylko sorbet, a non to jej marzenie.. tak się wkurzyłam wiem to moja wina mogłam być bardziej uważna, ale zdarza się i uważam że w takiej sytuacji trzeba być honorowym i uczciwym. Jej tak łatwo to przyszło a ja tyle czasu poświęciłam na ich zdobycie. Jeszcze widzialam jak pyta w tym temacie czy to sprawiedliwe i chce oddać komuś innemu moje zwierzęta, a tak ją prosiłam
napisałam do administracji o tym wszystkim i jakoś to przestawilam ale boję się że będzie za późno i ona odda komuś innemu.
Jak myślicie w takiej sytuacji są szanse że zwrócą mi je? wiem że to tylko gra ale jestem załamana że ludzie są tacy nieuczciwi. Po tym wszystkim mam niesmak i aż odetchcialo mi się grać:/

Ten trejd wygląda tak że daje mojego nona + sorbeta za królika to może wyglądać serio jak wymiana, ale coś mi się ubzduralo że to Raven ten królik i wysłałam.. ale na tych trejdach napisane jest że ją proszę o zwrot i to była pomyłka a ona że lubi nona i odda mi tylko sorbeta więc genralnie widać to że naprawdę się pomylilam więc może jakieś szanse są?
Tylko nie znam na tyle dobrze ang żeby dobrze to przedstawić administracji i boję się że przepadlo ehh

Spytałam czy jsst jakaś szansa na odzyskanie, a moderator napisał że prosi o linki z tych wymian ;/ myślę że skoro poprosił to może uda się? tak to by od razu powiedzieli że to moja wina i nie mam na co liczyć


edit:
moderatorka powiedziała mi że jeżeli w 1 trejdzie nie będzie dowodów na to że jestem niezadowolona to niestety nie mogą nic zrobić
no ale napisałam w 2 że pomylilam się, że proszę aby oddała i to dla mnie bardzo ważne
Ale pewnie nic z tego nie wyjdzie..
miss.anne
 
Posts: 1116
Joined: Thu Dec 21, 2017 2:59 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Wylęgarnia miętko galopującego zła [Polski Chat v. 8]

Postby fendi » Thu Mar 01, 2018 8:47 am

heeej wszystkim
da się tutaj odnalezc nawet jezeli srednio zna sie angielski? juz dawno mialam to zrobić, ale jakos czasu brak
Image
Click on the image
on the left
to enter
this huge
raffle!!!!
User avatar
fendi
 
Posts: 1031
Joined: Thu Mar 01, 2018 8:11 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Wylęgarnia miętko galopującego zła [Polski Chat v. 8]

Postby Roth » Thu Mar 01, 2018 4:54 pm

deleted
Last edited by Roth on Mon Dec 06, 2021 4:57 am, edited 1 time in total.
he/they | PL/ENG | adult | anarchist | sorcerer | artist | retro tech enthusiast | clone hero player
User avatar
Roth
 
Posts: 2807
Joined: Thu Apr 14, 2016 8:22 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Wylęgarnia miętko galopującego zła [Polski Chat v. 8]

Postby miss.anne » Fri Mar 02, 2018 2:12 am

Jerz Bandyta wrote:
miss.anne wrote:Ale pewnie nic z tego nie wyjdzie..

Czemu miałoby nie wyjść? Administracja się tym zajęła, a ty masz dowody. Trochę nie rozumiem.
da się tutaj odnalezc nawet jezeli srednio zna sie angielski?

Zależy co się rozumie przez "średnio". Samo ogarnięcie funkcji chyba trudne nie jest, ale interakcja z innymi graczami może być problemem :v



No i miałam rację, powiedzieli że mam byc bardziej ostrożna na przyszłość no i tamta osoba wcale nie musi mi ich zwracać
miss.anne
 
Posts: 1116
Joined: Thu Dec 21, 2017 2:59 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Wylęgarnia miętko galopującego zła [Polski Chat v. 8]

Postby Shaireen » Fri Mar 02, 2018 3:12 am

miss.anne wrote:
No i miałam rację, powiedzieli że mam byc bardziej ostrożna na przyszłość no i tamta osoba wcale nie musi mi ich zwracać


Współczuję, z tego co widziałam to osoba która ma tego nona stara się go pozbyć na wszystkie możliwe sposoby, sama dostałam ofertę z nim...
Co prawda rzeczywiście jeśli wiadomość na to nie wskazuje to nikt nie ma obowiązku zwrócenia zwierzaków z pomyłkowego trade'a, ale ja bym nie potrafiła tak po prostu sobie ich zatrzymać wiedząc jaka była sytuacja. Cóż, pozostaje mieć nadzieje że większość byłaby jednak bardziej honorowa w takim wypadku, aczkolwiek i co do tego mam pewne wątpliwości patrząc na to co się czasem dzieje na tej stronce.
User avatar
Shaireen
 
Posts: 5492
Joined: Mon Sep 06, 2010 12:51 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests