Czech, let's chat!

Discussion in other languages - Deutsch • Español • Français • Italiano • Nederlands • Polski • Русский • Svenska • 日本語 • 中文

Re: Czech, let's chat!

Postby Lufi » Sun Jan 01, 2017 2:52 pm

Juuzou Suzuya wrote:Image

co myslite? :o az ted sem si vsimla ze jeste nevyrostl takze je to ten tmave modro-cerny psik, myslite ze je dobry?

je z advent listu :)
User avatar
Lufi
 
Posts: 29256
Joined: Thu May 06, 2010 2:00 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Czech, let's chat!

Postby MaTonka » Wed Jan 25, 2017 1:12 pm

Achoj, achoj! Jsou mezi námi tady nějací fanoušci Harryho Pottera? :3 Já nemohla odolat dokonce i rozřazování do kategorií podle kolejí, ale hlavně - už ChickenSmoothie dost svádí k RPG, tak pokud by vás něco takového lákalo, mohli byste zkusit Crucio (tečka cé zet). Ono potloukat se s nějakým kouzelným mazlíčkem v Bradavicích by nemuselo být k zahození. :D

P. S. Pokud by se na Crucio někdo z vás zaregistroval, ráda mu věnuji několik svých zvířátek, já už moc nehraji a to mám i veterány z roku 2009.
User avatar
MaTonka
 
Posts: 271
Joined: Wed Dec 23, 2009 4:40 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Czech, let's chat!

Postby x-bunny » Sat Jan 28, 2017 4:47 am

Ahoj jelikož už mam hodne jiných povinnosti rozhodla jsem se skončit a rozdávam svoje zvířata tak mi přišlo fajn kdybych mohla obdarovat i pár lidiček z Čech tak si kdyztak kdo chce vyberte nejaký zvířátka :D
User avatar
x-bunny
 
Posts: 112
Joined: Tue Dec 29, 2009 6:28 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Czech, let's chat!

Postby gotham » Sun Jan 29, 2017 9:09 am

MaTonka wrote:Achoj, achoj! Jsou mezi námi tady nějací fanoušci Harryho Pottera? :3 Já nemohla odolat dokonce i rozřazování do kategorií podle kolejí, ale hlavně - už ChickenSmoothie dost svádí k RPG, tak pokud by vás něco takového lákalo, mohli byste zkusit Crucio (tečka cé zet). Ono potloukat se s nějakým kouzelným mazlíčkem v Bradavicích by nemuselo být k zahození. :D

P. S. Pokud by se na Crucio někdo z vás zaregistroval, ráda mu věnuji několik svých zvířátek, já už moc nehraji a to mám i veterány z roku 2009.


yays tam chci :O vypada to super x3
User avatar
gotham
 
Posts: 9665
Joined: Sat Jul 26, 2014 2:13 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Czech, let's chat!

Postby Tess826 » Thu Feb 16, 2017 6:12 am

Já jsem rozhodně fanoušek Harryho Pottera :) A x-bunny - mně by to rozhodně nevadilo :D
Hello to everyone here!

I'm a teenage girl from the Czech republic.

Don't know where it is? Shame on you!

You have to know that I'm an introvert and I have trouble talking to people. Other than that, I love animals and sports, I do karate, yoga, floorball and I did voleyball and handful of other sports. I like to read, mainly fanfictions (yeah, here's someone with a crush on fictional character), and I write fanfictions myself.
I also like anime and manga, and - as you can see - I'm a big fan of How to train your dragon movies :)

I am that type of person who is active one week in a month and the rest of the year is desperately trying not to drown in real life. So it shouldn't be any surprise that most of my pets are 2013.

I don't trade often, but when I do, I do it as long as someone cancels my trade. I don't get over it really well (even when the person leaves a message why s/he cancelled) and I become a shell and I stop my trades, activity, everything and then I usually disappear from website until I'm confident again.

Oh and from this computer sometimes logs on my sister Kvitka and my cousin kaimared

Tess826 swings in on a vine looking fabulous but ultimately smacks into a tree.
User avatar
Tess826
 
Posts: 141
Joined: Tue Mar 12, 2013 3:45 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Czech, let's chat!

Postby Kesidi » Sun Apr 16, 2017 7:41 pm

Ahoj lidičky. Ještě k Harrymu... docela by mě zajímalo jestli víte jaká jste kolej?

P. S. Jak se vám líbí velikonoční event?
Image












Image
xxxxxxxxxxxx
Kateshe/theyScorpioaroaceINTJ

last obsessed with 梦中的那片海 ❤
screaming into the void till the deadlines get me


KdramasCdramasnaturetype 5Hufflepuff

xxxxxxxxxxxx
Image












Image


x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
User avatar
Kesidi
 
Posts: 12782
Joined: Mon Nov 26, 2012 3:11 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Czech, let's chat!

Postby ; j-horse » Sun Apr 16, 2017 9:19 pm

    Kesidi wrote:Ahoj lidičky. Ještě k Harrymu... docela by mě zajímalo jestli víte jaká jste kolej?

    P. S. Jak se vám líbí velikonoční event?


    event je ok ;D mám z něho všechno až na dnešní 3 králíky (chybí mi 2 vajíčka na každýho) ale jinak nic speciálního.
    popravdě se mi líbí víc peti co byli na 9. narozeniny, ale nekteří králíci jsou cute (hlavně křečci, ti jsou boží <3)

    jinak furt s trápím hledáním těch "animal eggů"... ;_; teprve včera jsem našla tu chobotnici a barevnýho jelena, ale pořád mi chybí ještě 3
; j-horse
 
Posts: 657
Joined: Tue Oct 11, 2016 5:36 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Czech, let's chat!

Postby MaTonka » Tue Apr 18, 2017 4:15 pm

Po delší době koukám, že jste tu někdo na Crucio(.cz) přece jen reagovali. :3 Zaregistroval se někdo, komu bych pak jako věrnému fanoškovi HP mohla věnovat pár zvířátek? :D Jinak já jsem rozhodně ze Zmijozelu.

Image
User avatar
MaTonka
 
Posts: 271
Joined: Wed Dec 23, 2009 4:40 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Czech, let's chat!

Postby katy123 » Thu Jun 01, 2017 10:55 pm

Tak co lidi. Co hádáte. Jaký druh eventu bude na prázdniny?? Minule byl vesmír a ten se povedl. =D
Image
User avatar
katy123
 
Posts: 116
Joined: Sat Mar 06, 2010 9:33 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Czech, let's chat!

Postby Lufi » Thu Jun 01, 2017 11:14 pm

katy123 wrote:Tak co lidi. Co hádáte. Jaký druh eventu bude na prázdniny?? Minule byl vesmír a ten se povedl. =D

Vesmír bylo jedno z mých přání, to se mi splnilo. :)

Další sny na letní eventy jsou: safari, něco jako jurský park, Dragon Land :)
User avatar
Lufi
 
Posts: 29256
Joined: Thu May 06, 2010 2:00 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests