Hrvatska *0*

Discussion in other languages - Deutsch • Español • Français • Italiano • Nederlands • Polski • Русский • Svenska • 日本語 • 中文

Re: Hrvatska *0*

Postby Foxanna » Wed Nov 14, 2012 9:42 am

Da, to je taj xDDD

Ugl. kada sve bude gotovo, imam, hm, iznenadjenje (?) za vas koji sudjelujete u demi-god RP-u C:
User avatar
Foxanna
 
Posts: 14274
Joined: Tue Mar 10, 2009 12:08 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Hrvatska *0*

Postby Dr. Mirtachu » Wed Nov 14, 2012 9:51 am

iznenadenje?!
aj lav iznenadenja!

iiii trebam novi fejk fejs jer mi'se ovaj s*ebo. supaččč ._.

[jutarnji edit] ja sam propala.
Image
T3T monument mi je bio na 60% zadnji mjesec, ne-zaposlenost je bila 10% i ljudi su me stovali kao božicu...
mood: busy
status: flower power!
listening: Dumala [Go_A]
reading: nothing
writing: nothing
Image
User avatar
Dr. Mirtachu
 
Posts: 25504
Joined: Thu Jul 23, 2009 1:26 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Hrvatska *0*

Postby Plok » Thu Nov 15, 2012 3:39 am

What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!
You know, in our lives we are not readers but we are writers, the least we could do is change the ending
Dying means to be gone. And what goes, is not your pain, but your existence itself. But in your mind, you think that you’d have a sense of “nothing” after you die. How can you call that “nothing”? In other words, you don't even have an idea of what death is really like.

Image
User avatar
Plok
 
Posts: 6279
Joined: Fri Jul 09, 2010 8:00 pm
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Hrvatska *0*

Postby Plok » Thu Nov 15, 2012 6:48 am

What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!
You know, in our lives we are not readers but we are writers, the least we could do is change the ending
Dying means to be gone. And what goes, is not your pain, but your existence itself. But in your mind, you think that you’d have a sense of “nothing” after you die. How can you call that “nothing”? In other words, you don't even have an idea of what death is really like.

Image
User avatar
Plok
 
Posts: 6279
Joined: Fri Jul 09, 2010 8:00 pm
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Hrvatska *0*

Postby Dr. Mirtachu » Thu Nov 15, 2012 6:58 am

kaj je to?? :0
mood: busy
status: flower power!
listening: Dumala [Go_A]
reading: nothing
writing: nothing
Image
User avatar
Dr. Mirtachu
 
Posts: 25504
Joined: Thu Jul 23, 2009 1:26 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Hrvatska *0*

Postby Foxanna » Thu Nov 15, 2012 8:31 am

Oke dakle u Bjelovaru je bilo preawesome. Ja jako zadovoljna o3o
*prepisano iz Karlinog i mog inboxa*

Ugl. asdfghjkl najbolja promocija na kojoj sam ikad bila.
Oke ovo ce biti dugacko xD Pisem istovremeno i za CS topic lolz, jesam dosadna.... xD Ali stvarno je bilo predobrooo!
Dakle super sam s ovim tetama iz knjiznice itd. itd., krenuli nesto nakon 8 ujutro i dosli oko pola 12. Zadnjih nekoliko kilometara prije Bjelovara sam se divila ljepoti omg *-* I Bjelovar je prekrasan grad isto!
Prvo sam se upoznala s dragim curama koje su vodile "razgovor", Buga i Ilona, a i tete u knjiznici su bile jako drage. Onda je oko 12 do otprilike 13 vodjen razgovor; bila su to pitanja nikad postavljena, na koja sam mogla opsirno pricati jer nitko ozbiljan nije bio tamo vec djeca :33 Bilo je odlicno, najbolja promocija ikada jer su djeca zapravo postavljala pitanja! Ajme, da ste vi to vidjeli x'D <33
Na kraju je ispalo da dio te djece zuri na nastavu lol, bilo im je udobno tamo gdje smo bili xDD Onda sam na kraju dobila kao poklone (veliku Milka cokoladu i neku awesome knjigu), te sam prodala 4 knjige dok su djecica trazila autograme :'3 Mislim, bilo je i starije djece, ali ovako nisu bila skroz mala. I ugl. sta cu, ja se onda sprijateljila s te dvije cure.
Da vidite vi kakav je Bjelovar! Hrpa djece koja ima talente! Odnosno, hrpa djece poput mene. Ta Buga i Ilona takodjer malo pisu, kao i pokoje dijete iz one hrpice, te Buga crta u ateljeu koji je u potkrovlju gimnazije.... Itd. itd., mogla bih i zivjeti u Bjelovaru! Mislim da cu se cak i nastaviti dopisivati s pogotovo Ilonom (ako hoce LOL), cura je fora :3 Kratka crna kosa, tamnija put, naocale, lijepa je, malo smo slicne ^^
I onda smo morali ici rucati (nesto na foru rostilja, samo nije bilo cevapa xD), pa na kavu, pa oko 15 do 17 kuci ^^ E da, omg, u knjiznici sam se potpisala u neku veliku knjigu i zapisala dojam, te tako i u nekoj knjizi koju mi je dao ravnatelj te gimnazije! o3o Fora omg. I da, nakon promocije je dosao neki djecak da me upozna, mali je bio, i rekao je da je procitao Divlje i da je knjiga dobra. Onda je ta Vjeruska (ta draga knjiznicarka) rekla da je on zapravo jako kritican te da primim taj kompliment od njega o3o
Hahahah ugl. umorna sam, crknut' cu do drage subote <33 nadam se da cu uspjeti, i nadam se da je barem netko procitao sve ovo xDD


Eksjuz maj longness, bat aj em tajrd az šit rajt nau. D promošn wuz epik.
User avatar
Foxanna
 
Posts: 14274
Joined: Tue Mar 10, 2009 12:08 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Hrvatska *0*

Postby Dr. Mirtachu » Thu Nov 15, 2012 8:43 am

JA PROČITO SVE!
:3

ajme cini se fora. bas mibje drago zbog tebe. i omg jedva cekam subotu <33
mood: busy
status: flower power!
listening: Dumala [Go_A]
reading: nothing
writing: nothing
Image
User avatar
Dr. Mirtachu
 
Posts: 25504
Joined: Thu Jul 23, 2009 1:26 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Hrvatska *0*

Postby Foxanna » Thu Nov 15, 2012 8:47 am

UZKAHVKJIRKNDOCAEBZVHCJWAPIOSDHWAOUBFJCN FEEELS
Hvala Mirtek, aj aprešiejt it :33 I JA OMG <333
NO ONE SHALL STOP US
NO ONE
Vidjet ces kako cu te prozvati da probijem led ako ga bude bilo xDD
User avatar
Foxanna
 
Posts: 14274
Joined: Tue Mar 10, 2009 12:08 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Hrvatska *0*

Postby Dr. Mirtachu » Thu Nov 15, 2012 8:52 am

omd nes me valjda nazvat mirtaču? xD
ak oces...mozes...

CHASING UFOs na Nešnal Điografiku. OUJEA! 030
mood: busy
status: flower power!
listening: Dumala [Go_A]
reading: nothing
writing: nothing
Image
User avatar
Dr. Mirtachu
 
Posts: 25504
Joined: Thu Jul 23, 2009 1:26 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Re: Hrvatska *0*

Postby Foxanna » Thu Nov 15, 2012 8:54 am

Tako nesto... Ehehehe.

Omg najs o3o Eh, da mi je free vremena. Jurim, nezz vise sto prvo moram napraviti .-. Zurim, mozda se vratim, baaaj!
User avatar
Foxanna
 
Posts: 14274
Joined: Tue Mar 10, 2009 12:08 am
My pets
My items
My wishlist
My gallery
My scenes
My dressups
Trade with me

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests